Як купити ефір — посібник з покупки Etherium

Як купити ефір — посібник з покупки Etherium

Ethereum входить до числа провідних криптовалют по ринковій капіталізації. На момент створення свого в 2015 році він демонструє стійкий ріст і оцінюється чуть більше ніж в 200 мільярдів доларів. Як блокчейн з відкритим вихідним кодом, це ідеальна криптовалюта, у тому числі для починаючих. Набір Ethereum дозволяє користувачам створювати DApp і використовувати їх. Etherium, одна криптовалютна мережа, яка дозволяє виконувати всі операції в блокчейні Ethereum. Оскільки ціни на ETH різко виросли за останні роки, покупка ефіру виглядає дуже вигідним інвестиційним рішенням, незважаючи на продовження крипто-зиму. Процес прост, і ця редакційна стаття розповість вам, як купити ETH.

Крок 1: Оцініть рівень ризику своєї інвестиції

Як правило, криптовалюти відомі своєю волатильністю, і ефір не є результатом. Незважаючи на те, що в минулому у нього були впечатляющие доходи, у нього була і ваша доля падінь. Наприклад, у червні 2022 року вартість монети впала до менше 1800 доларів з максимумом у 4000 доларів у минулому році, а це означає, що те, хто купив ефір у своїй, понесли побут у червні.

Багато людей порівнювали покупку криптовалюти з азартними іграми із-за її волатильності. Перш ніж купувати ETH, слід враховувати стійкість до ризику, стабільність і різноманітність свого інвестиційного портфеля. Як і в разі зі ставками, покупка ефіру повинна здійснюватися на гроші, які можна дозволити собі втратити.

Крок 2. Виберіть надійну криптобіржу для покупки 

Самий важливий крок до покупки ефіру — це вибір криптобіржі, який відповідає потребам користувачів. Ці біржі пропонують брокерські послуги користувачам, які хочуть конвертувати криптовалюту та фіатну валюту в ефірі. Нижче перераховані деякі фактори, які користувачі повинні враховувати, перш ніж вибрати будь-яку криптобіржу в якості основної платформи для покупки Ethereum.
 

Комісія: при покупці ефіру користувачі можуть нести транзакційні витримки в залежності від способу покупки. Покупка ефіру за допомогою кредитних карт коштує користувачам більше всього, і її слід уникнути. Всякий раз, купуючи ефір, користувачі повинні шукати найдешевші способи оплати. Банківські переклади завжди рекомендуються, оскільки вони пропонують безкоштовні платежі. Криптобіржі з мінімальною комісією для торгівлі та нульовою комісією для депозиту ідеально підходять для покупки ETH.


Розташування: користувачі повинні визначити своє місце розташування, перш ніж вибрати конкретну криптобіржу. Деякі біржі, як правило, відкривають магазини в країнах зі слабкими законами про криптовалюту та залишають виборчі права користувачів, які купують у них. Щоб бути в безпеці, потрібно вибирати криптобіржу в країні з чітко визначеними правилами у відношенні криптографії, щоб уникнути втрати.


Монети: для тих, хто торгує іншими криптовалютами за ETH, необхідно знайти криптобіржу, що пропонує послуги обміну з іншими монетами.
Ниже наведені деякі популярні криптобіржі, доступні сьогодні на ринку.

Бінанс

Binance — пропонує відмінний вибір для криптообміну, оскільки він користувачам низьких комісій. Хоча новичкам це може здаватися складним, досвідчуним трейдерам це подобається. Перед покупкою ETH на Binance користувач повинен відкрити обліковий запис і пройти процедуру перевірки особистостей. Ось кілька способів, які можна використовувати для створення облікового запису Binance.

Коінбейс

Coinbase має простий і зручний інтерфейс, який сподобається новичкам. У порівнянні з іншими криптобіржами комісія Coinbase може бути вище. Покупка ефіру за допомогою Coinbase стала простою і безпечною. Ось що потрібно користувачеві, щоб почати користуватися послугами Coinbase.

Кракен

Kraken відомий своєю чудовою підтримкою клієнтів, яка виявляється корисною для новачків, що купують і продають ETH. Их банковские выводы происходят мгновенно. Ось прості кроки, які необхідно виконати при покупці ETH за допомогою Kraken.

Крок 3: Створення облікового запису

Як пояснилося вище, після вибору криптобіржі за своїм вибором створення учетної записи є наступним кроком. На окремих біржах є різні способи створення учетної записи. Вони змінюються від відвідування їх веб-сайтів і реєстрації до завантаження програм і доступу до їх послуг. В обох випадках користувачі повинні підтвердити свою особистість та адресу. Після підтвердження рекомендується вибрати відповідний спосіб оплати перед покупкою ETH.

Слід зазначити, що процес перевірки відрізняється від однієї біржі до іншої в якості останнього кроку створення учетного запису. Більшість з них вимагають, щоб користувачі завантажували документи, що засвідчують їх особистість, і цей процес може бути завантажений від години до двох робочих днів залежно від біржі.
 

Крок 4: Поповнення гаманця

Після того, як обліковий запис було перевірено, фінансування має першорядне значення. Можна використовувати безліч способів для внесення коштів на свої біржові рахунки. Кожен метод депозиту є унікальним за своїми характеристиками. Більшість бірж дозволяють користувачам вносити депозити від 5 до 1000 доларів. Однак, оскільки більшість криптовалютних бірж стягують комісію за угоду, рекомендується одразу вносити вищі суми.

Різні способи оплати, які використовуються для фінансування облікових записів користувачів перед покупкою ETH, включають, але не обмежуються ними.

банківський переказ (Приват24, Монобанк)
Кредитні картки
PayPal

Крок 5: Почніть купувати Ефіріум

Маючи поповнений та перевірений обліковий запис, відвідайте розділ ринків на біржі та знайдіть найбільш підходящу пару Ethereum. В області покупки ETH вкажіть кількість ETH, яку хочете купити. Перед укладанням угоди переконайтеся, що всі дані гаразд.

Залежно від криптобіржі, що використовується, користувачі можуть вибрати кращий спосіб покупки ETH. Нижче описані деякі з опцій, що широко використовуються.

Спотовий ринок: це найпопулярніший метод купівлі та продажу ETH, який надається більшістю криптобірж. Опція спотового ринку дозволяє користувачам купувати ETH, використовуючи лімітні ордери та ринкові покупки.
Миттєвий ринковий ордер: більшість криптовалютних бірж дозволяють користувачам купувати ETH відразу у великих обсягах, що називається миттєвим ринковим ордером. За допомогою цієї опції користувач вводить кількість ETH, яку хоче купити, і платформа обміну миттєво обчислює його еквівалент. Хоча це може бути дорого, це набагато швидше ніж на спотовому ринку.

ed087a9f-338b-4106-86e9-5888b8e70b3d.png

Висновки

У 2014 році Віталік Бутерін розробив нову мову програмування під назвою Solidity. За цим був випуск протоколу Ethereum, що дозволяє будь-кому створювати свої власні смарт-контракти або додатки, які працюють точно так, як запрограмовано, без централізованого контролю. Ідея сподобалася розробникам, які хотіли створювати децентралізовані платформи, де їх не контролювала жодна організація.

Ефіріум став однією з найгарячіших тем останнім часом. Дехто вважає, що його ціна скоро досягне 10 000 доларів. Інші кажуть, що він ніколи не досягне таких висот. Що робить Ethereum особливим? Чи замінить він біткойн? Нам доведеться почекати та подивитися.

Сергій Джонсон

Прекрасно знаюся на технологіях і кальяні