Світ ще не готовий до електромобілів🚗

Світ ще не готовий до електромобілів🚗

Виступ на TED Talk Грема Конвея, головного інженера Південно-Західного науково-дослідного інституту, стверджує, що електромобілі менш екологічні, ніж автомобілі з ДВС, і це добре аргументовано

Виступ на TED Talk Грема Конвея, головного інженера Південно-Західного науково-дослідного інституту, стверджує, що електромобілі менш екологічні, ніж автомобілі з ДВЗ, і це добре аргументовано. Хоча я не згоден з усіма показниками Конвею, його думка вірна: те, що нам потрібно зробити, щоб справді зробити електромобіль екологічним, ще не зроблено.

Ми далекі від максимального потенціалу електромобіля. Конвей стверджує, що протягом наступних двох чи трьох десятиліть гібридний підхід може бути кращим — принаймні доти, доки ми не зможемо виправити ті частини екосистеми, які роблять електромобілі менш екологічними.

Тим часом, ми повинні продовжувати вивчати альтернативи, такі як зелений водень; процес, при якому водень проводиться шляхом розщеплення води на водень та кисень з використанням відновлюваної електроенергії. З цим ми могли б опинитися у кращому місці швидше, ніж якби ми продовжували наш величезний поштовх до переходу на електромобілі.

На цьому тижні поговоримо про те, що насправді пов'язано з переходом на електромобілі. Потім ми закінчимо моїм продуктом тижня, ноутбуком від Vaio, який демонструє скільки ви можете отримати менш ніж за 700 доларів — принаймні на даний момент.

Я не проти електромобілів

Дозвольте мені почати з того, що я їжджу на електромобілі з 2019 року, коли я взяв в оренду один із найперших електромобілів Jaguar I-Pace, які прибувають до США.

Минулого року я купив цю машину в лізинговій компанії, тому що не міг знайти нічого, що мені подобалося краще, а викуп у лізингу коштував приблизно на тисячу менше, ніж я міг би продати машину. Здавалося б, гарна угода.

Я висвітлюю електромобілі з кінця 1990-х, коли я був провідним аналітиком з акумуляторних батарей у США крім кількох інших видань. Отже, я люблю електромобілі, але знаю їх недоліки і їх ще кілька.

Недоліки електромобілів

Як зазначив Конвей, електромобілі можна нескінченно довго експлуатувати у закритому приміщенні, не вбиваючи нас, і вони, безумовно, є більш екологічними в експлуатації. Однак у них є три великі слабкості.

По-перше, через майже повний крах розробки акумуляторів на початку 1900-х технологія акумуляторів знаходиться не там, де вона могла б бути.

Літій-іон має одну третину щільності енергії динаміту, звичайна конфігурація - це маленькі елементи, схожі на батареї АА, які важко охолодити, і якщо батарея загориться, її дуже важко згасити. Я знаю це не з чуток, тому що в мене в гаражі спалахнув велосипедний літій-іонний акумулятор, і хоча я вивчився на пожежника і був удома, я мало не втратив будинок.

Літій-іон горить досить жарко, щоб розплавити алюміній, і він продовжуватиме горіти до тих пір, поки елементи містять достатньо енергії для вироблення тепла, необхідного для згоряння. Ось чому ми маємо повідомлення про те, що розбиті Tesla знову спалахують на звалищах.

Крім того, як згадав Конвей, створення цих батарей далеко не екологічний процес, а речовина є забруднювачем, а це означає, що батареї повинні бути перероблені, щоб запобігти забрудненню ґрунтових вод.

Друга слабкість полягає в тому, що в основному для майнерів криптовалют у світі немає запасу електроенергії, а пікова потужність електромереж, що генерує, занадто часто виходить від старих, брудних і майже застарілих генеруючих потужностей.

Електромобілі споживають значну кількість електроенергії, і ми поки що не маємо достатнього запасу в наших мережах для її постачання. Автомобілі зазвичай заряджаються вночі, коли відновлювані джерела енергії, такі як вітер і сонце, або ненадійні (вітер) або відсутні (сонячна енергія). Таким чином, навіть якщо у вас є сонячна електростанція на даху, якщо ви підключені до мережі (не використовуєте батареї для живлення в нічний час) і ви змінюєте електроенергію вночі, ви можете їсти від джерела енергії, яке не є зеленим.

По-третє, у нас недостатньо електричних потужностей, щоб упоратися з величезним напливом електромобілів. Останнє, що я перевіряв, це те, що якщо ви одночасно заряджаєте більше трьох автомобілів в одному кварталі, є велика ймовірність, що ваш місцевий трансформатор вибухне — і вони справді вибухають, коли піднімаються вгору.

Я хотів придбати зарядний пристрій 3-го рівня для свого власного електромобіля, і він коштував би мені більше, ніж вартість автомобіля. Мені довелося б не тільки тягнути дроти більшого розміру та більше (від фази L-2 до фази L-3), але мені потрібно було б заплатити, щоб замінити місцевий трансформатор та значно підвищити рівень обслуговування будинку.

Тепер з твердотілими батареями (які скоро з'являться), розширенням екологічно чистих джерел енергії (особливо ядерних або геотермальних, які можуть працювати вночі) та поширенням мікромережних технологій (надання менших екологічно чистих генераторів, які розподіляються), ми могли б перетворити електромобілі в масовому порядку на величезну силу боротьби зі зміною клімату. Але ми ще там.

Це не список вимог, які ви можете вибрати. Вам потрібні всі три елементи, щоб зробити електромобілі по-справжньому зеленими: зберігання зеленої енергії, достатня кількість зеленої енергії та набагато потужніша мережа для надійного, недорогого та безпечного розподілу цієї енергії. Все це буде, просто не все в цьому десятилітті.

Інші проблеми, про які ми не говоримо

Головне питання полягає в тому, що нам робити з існуючими системами буріння, очищення та розподілу бензину? У нафтовій промисловості безпосередньо зайнято близько 6 мільйонів чоловік, і у 10 разів більше робочих місць створюється побічно.

Нафтопереробні заводи, газо- та нафтопроводи, резервуари для зберігання та заправні станції — це потенційно небезпечні матеріали, залежно від того, скільки нафти і газу просочилося за ці роки. Навіть якщо відповідь дорівнює нулю, обладнання необхідно безпечно очистити, а потім утилізувати.

Галузі, що залежать від видобутку нафти, від пластмас до недорогих ліків (вазелін) та деяких розчинників, значною мірою обваляться без видобутку нафти, і в результаті економічний колапс галузі (що станеться з усіма нафтовими платформами та буровими установками?) може піти Майбутні екологічні бомби уповільненої дії після того, як фірми, які володіють ними, зруйнуються.

Плани того, що робити з цими суміжними галузями, повинні бути підготовлені та реалізовані до того, як автомобільна та вантажна промисловість перейде на електрику, щоб уникнути величезних трудових та екологічних проблем.

Гібриди, що підключаються: короткострокова відповідь

Як також вказувалося на TED Talk, ви можете отримати ті ж переваги, що і електромобіль, але з гібридом, що підключається.

Моя дружина їздить на гібридному автомобілі Volvo XC60, що перезаряджається. Минуло півтора роки з автомобілем, і ми вже на третьому чи четвертому баку бензину (переважно підключеному до приводів, що перевищують його електричний діапазон). Він використовує набагато меншу та безпечнішу батарею.

Для Volvo XC60 також зазвичай потрібний тільки зарядний пристрій 1, що додається, який підключається до звичайної домашньої електричної розетки, на відміну від зарядних пристроїв рівня 2, для яких потрібне двофазне підключення і вилка, більше схожа на те, що використовує електрична сушарка для білизни. Її машина буде працювати з моїм зарядним пристроєм 2-го рівня, і він заряджається швидше, але, на мій погляд, недостатньо, щоб зарядний пристрій 2-го рівня коштував того.

О, і я мушу відзначити, що в той час як у її машини є 20-мильний запас ходу на електриці, остання версія її машини подвоює це до 40 миль, що ідеальніше, зберігаючи розмір батареї до чогось набагато меншого та екологічнішого. , Чим повний-на електромобілі.

Для Volvo XC60 також зазвичай потрібний тільки зарядний пристрій 1, що додається, який підключається до звичайної домашньої електричної розетки, на відміну від зарядних пристроїв рівня 2, для яких потрібне двофазне підключення і вилка, більше схожа на те, що використовує електрична сушарка для білизни. Її машина буде працювати з моїм зарядним пристроєм 2-го рівня, і він заряджається швидше, але, на мій погляд, недостатньо, щоб зарядний пристрій 2-го рівня коштував того.

О, і я мушу відзначити, що в той час як у її машини є 20-мильний запас ходу на електриці, остання версія її машини подвоює це до 40 миль, що ідеальніше, зберігаючи розмір батареї до чогось набагато меншого та екологічнішого. , Чим повний-на електромобілі.

Підведення підсумків

Хоча я фанат електромобілів, тому що їздити на них дуже весело, а проїжджати заправки напрочуд приємно, екосистема електромобілів ще не там, де вона повинна бути, щоб отримати всі переваги від використання електрики.

Нам потрібна більш досконала, безпечна, надійна та екологічна акумуляторна технологія. Для зарядки автомобілів потрібно більше зеленої енергії, і нам потрібна набагато надійніша і потужніша мережа, щоб впоратися з додатковим навантаженням (майнінг криптовалюти, який останнім часом упав, можливо, допоміг проштовхнути більш потужну мережу). Нам також потрібний план більш безболісної відмови від нафти. Інакше перехід буде набагато потворнішим, ніж передбачалося.

Якщо ми перейдемо на електромобілі до того, як усі ці елементи будуть на місці, результат не тільки зведе до мінімуму позитивний вплив на зміну клімату, яка інакше була б забезпечена електромобілями, але й створить безліч інших екологічних та соціальних проблем, з якими ми не готові впоратися.

Іноді краще не поспішати з новою технологією, а натомість бути більш виваженим у своєму підході. Ось чому на даний момент гібридний автомобіль може бути більш кращим вибором у порівнянні з електромобілями, поки ми не вирішимо інші аспекти процесу перетворення на електромобілі.

Хоча я фанат електромобілів, тому що їздити на них дуже весело, а проїжджати заправки напрочуд приємно, екосистема електромобілів ще не там, де вона повинна бути, щоб отримати всі переваги від використання електрики.

Нам потрібна більш досконала, безпечна, надійна та екологічна акумуляторна технологія. Для зарядки автомобілів потрібно більше зеленої енергії, і нам потрібна набагато надійніша і потужніша мережа, щоб впоратися з додатковим навантаженням (майнінг криптовалюти, який останнім часом упав, можливо, допоміг проштовхнути більш потужну мережу). Нам також потрібний план більш безболісної відмови від нафти. Інакше перехід буде набагато потворнішим, ніж передбачалося.

Якщо ми перейдемо на електромобілі до того, як усі ці елементи будуть на місці, результат не тільки зведе до мінімуму позитивний вплив на зміну клімату, яка інакше була б забезпечена електромобілями, але й створить безліч інших екологічних та соціальних проблем, з якими ми не готові впоратися. с.

Іноді краще не поспішати з новою технологією, а натомість бути більш виваженим у своєму підході. Ось чому на даний момент гібридний автомобіль може бути більш стійким вибором у порівнянні з електромобілями, поки ми не вирішимо інші аспекти процесу перетворення на електромобілі.