Що таке MagSafe та як це працює?

Що таке MagSafe та як це працює?

Apple робить все по-іншому. Включаючи роз'єми для заряджання пристроїв.

MagSafe – це функція, яку ви можете знайти на ряді ноутбуків Apple та деяких моделях iPhone. По суті, це спосіб підключення пристроїв до джерела живлення, але у випадку з MacBook він також є функцією безпеки, щоб люди або домашні тварини не могли пошкодити ваш пристрій під час заряджання.

Але як це працює, на яких пристроях його можна знайти і що вам потрібно знати, якщо ви думаєте про покупку Apple у Чорну п'ятницю цього року.

Що таке МагСейф?

Простіше кажучи, MagSafe це особливий тип роз'єму, який ви знайдете на кінці зарядного кабелю. Відмінність від звичайного роз'єму, такого як USB або Lightning, полягає в тому, що роз'єм MagSafe використовує магніти для підключення до зарядного порту, а не фізично підключається до нього.

Як працює MagSafe?

На макбуках це працює так само, як і будь-яка магнітна муфта. У роз'ємі зарядного кабелю є невеликий магніт, а зарядному порту MacBook — невеликий магніт. Магніти розташовані так, що їхні протилежні полюси зустрічаються та притягуються один до одного, тим самим з'єднуючи домкрат із портом.

MagSafe на iPhone трохи відрізняється. Усередині кільця магнітів на задній панелі телефону знаходиться котушка приймача бездротової зарядки. Котушка приймача отримуватиме живлення від сумісної бездротової зарядної панелі, але кільце MagSafe забезпечує більш тісне і точне позиціонування пари з панеллю для збільшення швидкості зарядки.

Які продукти постачаються з MagSafe?

Ви можете знайти MagSafe 3 на 14-дюймовому та 16-дюймовому MacBook Pro, MacBook Air; та iPhone 12, 13 і 14. Apple AirPods та годинник також сумісні з бездротовими зарядними док-станціями MagSafe.

Як заряджати за допомогою MagSafe?

Якщо ви заряджаєте MacBook, спочатку потрібно підключити кабель MagSafe до триконтактної вилки (для користувачів з Великобританії) і підключити його до розетки. Потім ви просто підносите роз'єм MagSafe до порту MacBook, і магніти втягують його на місце, щоб можна було почати зарядку. Індикатор на роз'ємі світиться жовтим під час заряджання, а потім стане зеленим, коли батарея повністю заряджена.

Заряджання iPhone за допомогою MagSafe аналогічне: вам потрібно підключити зарядну панель до розетки. Але замість того щоб підключати зарядний пристрій до iPhone, ви просто кладете телефон на нього, дозволяючи магнітам притягувати його в правильне положення для оптимальної зарядки.

Сергій Джонсон

Прекрасно знаюся на технологіях і кальяні