Південнокорейський виробник мікросхем SK Hynix турбується про майбутнє Китаю

Південнокорейський виробник мікросхем SK Hynix турбується про майбутнє Китаю

Південнокорейський виробник комп'ютерних чіпів SK Hynix заявив, що може бути змушений продати свої виробничі потужності в Китаї.

Південнокорейський виробник комп'ютерних чіпів SK Hynix заявив у середу, що може бути змушений продати свої виробничі потужності в Китаї, якщо США посилять заходи проти експорту напівпровідникових технологій та виробничого обладнання до Китаю.

Директор з маркетингу SK Hynix Кевін Нох висловив ці побоювання під час телефонної конференції в середу після того, як компанія повідомила, що її операційний прибуток упав на 60% в останньому кварталі порівняно з 2021 роком, що було спричинено погіршенням ділового середовища.

Глобальна інфляція, посилена війною Росії з Україною, та підвищення відсоткових ставок, запроваджених центральними банками для протидії зростанню цін, знизили споживчі витрати на високотехнологічні продукти, що потребують комп'ютерних чипів. SK Hynix та інші виробники напівпровідників також орієнтуються на нові обмеження США на експорт передових напівпровідників та обладнання для виробництва мікросхем до Китаю. Такі обмеження були частково введені для запобігання використанню передових американських технологій у військових розробках Китаю.

Сергій Джонсон

Прекрасно знаюся на технологіях і кальяні