Майбутня хвиля компаній з виробництва домашньої сонячної енергії наступного покоління

Майбутня хвиля компаній з виробництва домашньої сонячної енергії наступного покоління

Я був одним із перших, хто впровадив нинішнє покоління сонячних технологій, коли на початку 2000-х встановив панелі у нашому будинку в Сан-Хосе, лише для того, щоб спостерігати, як дохід від цих панелей різко впав протягом наступних 20 років.

Я був одним із перших, хто впровадив нинішнє покоління сонячних технологій, коли на початку 2000-х встановив панелі у нашому будинку в Сан-Хосе, лише для того, щоб спостерігати, як дохід від цих панелей різко впав протягом наступних 20 років.

У нашому останньому будинку ми використовуємо панелі LG поточного покоління, які обіцяють утримувати більше 90% своєї генеруючої потужності одночасно. Однак я не тільки не можу отримати батареї Tesla, які замовив у минулому році (мені сказали, що вони можуть бути у мене до наступного літа), я знаю, що витрачаю тонну енергії марно, тому що моє споживання енергії не контролюється.

По-справжньому зелений будинок – це не лише сонячна енергія. Він має керовану енергетичну систему, тому можна оптимізувати використання. Але домашні системи управління енергоспоживанням, які добре працюють із сонячними батареями, надзвичайно рідкісні, і я розчаровувався в кожній протестованій мною.

Lunar Energy, керована колишнім керівником Tesla Куналом Гіротрою, здається однією з перших сонячних компаній наступного покоління, орієнтованих більше на ефективність використання електроенергії, ніж її генерацію.

Lunar - це рання версія майбутньої хвилі сонячних компаній, які все більше переходитимуть від сонячної генерації до управління енергоспоживанням, забезпечуючи набагато більш високу окупність своїх продуктів.

На цьому тижні поговоримо про те, як перехід на сонячну енергію змінить те, як ми керуємо електрикою і як виробляються електроприлади. Потім ми закінчимо мій продукт тижня: новий Dragonfly Folio від HP.

Проблема із сонячною енергією

Сонячна енергія дешева. Насправді це безкоштовно, але, на жаль, технологія, яка нам потрібна, зовсім не та. Моя остання установка, яку значною мірою субсидували уряди Каліфорнії та США, як і раніше, обійшлася мені майже в 30 000 доларів — навіть після субсидій — і моя поточна система ближче до 100 000 доларів.

Пряма вигода полягає в тому, що влітку мій рахунок за електроенергію зріс з більш ніж 700 доларів на місяць до 50 доларів. Але зима – це окрема історія. Чи бачите, сонячна енергія управляється сонцем. Взимку, коли сонце знаходиться нижче над горизонтом, воно не передає стільки енергії панелям, але вам потрібна енергія для обігріву будинку.

Звичайно, більша частина мого будинку зараз опалюється газом, але я хотів би повністю перейти на електрику. Це, як і раніше, скорочує мій рахунок за електроенергію майже на дві третини, але сонячна енергія працює тільки вдень і коли світить сонце. Отже, вам потрібне якесь альтернативне джерело живлення, якщо ви не хочете темніти вночі або у похмурі дні.

Якщо ви залишитеся підключеним до мережі, без батарей, якщо електрика відключиться навіть посеред сонячного літнього дня (як це сталося зі мною днями), ви все одно втратите електрику. Акумулятори не тільки дороги, але ви також повинні споживати достатньо енергії, щоб заряджати їх та живити будинок протягом дня, що збільшує вашу потребу у більшій кількості сонячної енергії.

Тепер, якщо ви залишаєтеся підключеним до мережі, вам не доведеться платити щоночі, а тільки тоді, коли ви розряджаєте батареї під час відключення. Якщо ви виходите з мережі, це означає, що вам знадобиться близько 30% додаткової ємності.

Але що, якщо ви також зосередитеся на підвищенні ефективності?

Обіцянки таких фірм, як Lunar Energy

Саме на цьому зосереджено ці сонячні компанії наступного покоління: менше на виробництві енергії та більше на підвищенні ефективності використання енергії. У той час як Lunar Energy, схоже, працює над ефективнішими батареями для всього будинку, спочатку їх спільні зусилля зосереджені більше на ефективності, ніж на генерації.

Якщо ви можете зробити свій будинок ефективнішим, вам не потрібно стільки сонячних батарей чи батарей. Цей фокус на ефективності працює незалежно від того, чи живите ви від сонячної батареї або електричної мережі. Ви можете використовувати систему керування енергоспоживанням незалежно від того, як ви отримуєте енергію.

Ви також можете потенційно робити такі речі, як відключення зарядних пристроїв, коли батареї, які вони заряджають, повністю заряджені, і знову вмикати їх тільки тоді, коли батареї опустяться нижче 50%. Це продовжить термін служби батарей та потенційно зменшить щоденне споживання енергії.

У минулому тести рейтингової системи Energy Star показували величезні дірки у їхньому процесі. Ця можливість управління також виявить марнотратні пристрої, змусить виробників пристроїв підвищити власну енергоефективність та виявить тих, хто досі може грати в систему.

Сонячні прилади наступного покоління

Зараз є такі компанії, як Sundanzer, які роками виробляють техніку для автономних будинків, але функції та можливості цих приладів нагадують мені те, що було у моєї бабусі у 1960-х роках. Ручне розморожування, відсутність холодної води або можливості приготування льоду, обмежена продуктивність і здебільшого нічого, що можна було б назвати привабливим. Але вони неймовірно ефективні.

Те, що я очікую від пристроїв наступного покоління від компаній, орієнтованих на сонячні будинки, поєднує в собі ефективність автономних пропозицій із можливостями та зовнішнім виглядом сучасних пристроїв поточного покоління, тому ми можемо мати функції, які ми хочемо, з ефективністю, близькою до позамережевого продукту .

Підведення підсумків

Lunar Energy - одна з перших компаній нового покоління в галузі сонячної енергетики, орієнтованих більше на ефективне використання енергії, ніж її виробництво.

Я чекаю, що до кінця десятиліття ми побачимо абсолютно нові компанії, що виходять на ринок з більш ефективними приладами, більш досконалими системами управління домашнім енергоспоживанням, набагато кращими рішеннями для акумуляторів для всього будинку та комплексним підходом до виробництва та використання екологічно чистої енергії.

Ми лише на початку цієї хвилі сонячної енергії. Протягом наступних 20 років зміниться дизайн кухонь та будинків, зміниться побутова техніка, і ми будемо використовувати ІІ для забезпечення ефективного використання кожного вата енергії, яку ми виробляємо. Загалом ці зусилля мають призвести до значного скорочення утворення парникових газів та стати великим кроком на шляху до протидії глобальній зміні клімату.

Сергій Джонсон

Прекрасно знаюся на технологіях і кальяні