Лайфстайл

Краща рідина для електронних сигарет Elfliq

Краща рідина для електронних сигарет Elfliq

Перші п'ять смаків серії Elfliq від Elf Bar були дуже цікавими. Попереду ще п'ять смаків. Подивимося, як вони працюють! Це довгі пляшки, в яких ми знайдемо 30 мл рідини Нагадаємо, вся серія була створена на основі малазійських ароматів.

Відраза до їжі: психолог показує, чому ви ненавидите деякі продукти, але можете навчитися любити їх

Не можеш винести брокколі? Огида побачивши блакитного сиру? Дотримуйтесь цих порад, і скоро ви будете глузувати з Стілтона, як і всі ми.

Читати більше

Чи працюють знеболювальні по-різному для різних людей?

Різні знеболювальні працюють по-різному. Деякі пригнічують хворобливі повідомлення, що надсилаються в мозок, тоді як інші заважають вашому організму робити хімічні речовини, частково відповідальними за заподіяння болю та запалення.

Читати більше

Вартість життя: чи можливо захворіти в холодному будинку?🧐

З урахуванням того, що рахунки за домогосподарства стрімко зростають, а заробітна плата залишається на колишньому рівні, багато хто з нас відключає опалення, щоб заощадити гроші. Але чи це може вплинути на наше здоров'я?

Читати більше

Світ ще не готовий до електромобілів🚗

Виступ на TED Talk Грема Конвея, головного інженера Південно-Західного науково-дослідного інституту, стверджує, що електромобілі менш екологічні, ніж автомобілі з ДВС, і це добре аргументовано

Читати більше
>