Краща рідина для електронних сигарет Elfliq

Краща рідина для електронних сигарет Elfliq

Перші п'ять смаків серії Elfliq від Elf Bar були дуже цікавими. Попереду ще п'ять смаків. Подивимося, як вони працюють! Це довгі пляшки, в яких ми знайдемо 30 мл рідини Нагадаємо, вся серія була створена на основі малазійських ароматів.

Кисле зелене яблуко

Це нібито смак зеленого яблука і насправді такий смак досягається. Аромат точно передає опис рідини. Не дуже солодкий, залишає кислуватий присмак у роті. Однозначно одне з найкращих яблук, які я коли-небудь пробував.

 

Spearmint

М'ята, а саме солодка м'ята. Досить сильний на відчуття, але не такий, як Menthol Frost. Він м’яко освіжає та охолоджує, тому це чудовий варіант для людей, які не зовсім прихильники м’яти, але потребують час від часу відпочити від солодких фруктових смаків, оскільки ця рідина, на щастя, не надто солодка. Просто ідеально відображений смак зеленої гумки Orbit.

Apple Peach

Поєднання Яблука і персика, як і личить французькому лимонаду. Сильний солодкий аромат. Важко визначити, запах якого з цитрусів ви відчуваєте чіткіше, але ви точно можете відчути кислотну суміш цих двох фруктів. Це досить солодка рідина, але в поєднанні з приємним, терпким смаком вона добре збалансована.

Grape ice

Мікс винограду і м'яти. Те, що описав виробник - це відчувається на запах і смак. Смак свіжого, як на мене, білого винограду з листочком м'яти. Чудовий напій для спекотних днів. Особливу увагу у винограді слід відзначити тому, що він не має хімічного присмаку. Рідина в міру солодка і дуже освіжаюча. Чудове поєднання для мене.

07.webp
оригінальні рідини для електронних сигарет Elf liq

Резюме

Ще 4 смаків серії Elfliq і ще п'ять смаків не розчарували. Малайзійські аромати вплинули на інтенсивність тут. Що відрізняє цю лінійку рідин, так це відсутність хімічних запахів і присмаків. Чи описує виробник смак на упаковці? Так воно і буде насправді.
Вся серія заслуговує позитивної оцінки, тому, якщо ви вимогливі до рідин, вони є цікавим товаром на полицях магазинів.

Перша частина огляду лінійки Elf Bar Elfliq рідини