Ціна Ethereum перешкоджає тому, що сплячі кити знову активуються

Ціна Ethereum перешкоджає тому, що сплячі кити знову активуються

Протягом тижня ціна Ethereum майже не відставала від ціни біткойна, і це призвело до того, що цифровий актив знову впав нижче рівня 1200 доларів. Зараз, схоже, весь ринок консолідується, але Ethereum зазнав певного тиску після активації двох китових адрес. Ці адреси, які не здійснювали транзакцій приблизно півдесяти років, раптово перемістили між собою ETH на десятки мільйонів доларів.

П'ятирічні кити перенесли 27 мільйонів доларів
У перші години понеділка Lookonchain, мережевий трекер даних, опублікував у Twitter повідомлення про повторне пробудження давно сплячих адрес Ethereum. Обидві адреси зберігали ETH на суму щонайменше 10 мільйонів доларів, і протягом останніх п’яти років, аж до сьогоднішнього дня, жодної активності не було.

Обидва гаманці, здавалося б, нізвідки, спочатку перевели 1 ETH на новий гаманець у тому, що виглядає як тестова транзакція. Далі була ще одна велика транзакція, яка спустошила їхні баланси.

Перший гаманець переведе загалом 9877 ETH за одну транзакцію на суму 11,7 мільйона доларів США за поточними цінами, тоді як другий гаманець переведе загалом 13 103,99 ETH за одну транзакцію на суму 15,5 мільйона доларів США на момент публікації. Таким чином, загальна сума їхніх транзакцій перевищила 27 мільйонів доларів.

Весь ETH було переведено на нові невідомі гаманці без попередньої історії, окрім 1 тестової транзакції ETH. ETH зараз знаходиться на цих нових адресах Ethereum і досі не торкався.tculsmbo.png

Погані новини для Ethereum?

Рух такої великої кількості ETH зупинив цифровий актив. Поки що не було жодного значущого руху ціни Ethereum, що свідчить про велику настороженість з боку інвесторів і трейдерів.

Однак, незважаючи на те, що ETH від цих китів є значним, це, схоже, не матиме жодного впливу на ринок, оскільки, як здається, монети просто перемістили з одного гаманця для зберігання в інший. Переходу до централізованих бірж не було, і якщо це був продаж, то це була позабіржова торгівля, що усуває тиск, який такий продаж мав би на відкритий ринок.

З іншого боку, ціна Ethereum тепер перейшла під контроль ведмедів. Підтримку в 1200 доларів було перевернуто і тепер це рівень опору, який бики повинні подолати, щоб досягти будь-якого імпульсу. Це також затягує цифровий актив значно нижче 100-денного ковзного середнього в 1439 доларів США, демонструючи спад у середньо- та довгостроковій перспективі.

Зараз ціна ETH становить 1180 доларів США. За останні 7 днів він впав на 5,22%, а за останні 24 години обсяг торгів склав приблизно 4 мільярди доларів.